Med od včelaře

Med - sto nemocí léčí a tisíci nemocem předchází

(čínské přísloví)

Při pobytu v našem penzionu si můžete zakoupit včelí med od majitele, který je včelařem. Med splňuje přísnou normu "Český med" a je tak zárukou kvality.

O medu

Med - koncentrovaná síla přírody

Příbor-prodej medu od včelařeChcete li dát svému tělu přírodní životabudič, není nic jednoduššího, než pravidelně konzumovat český včelí med. Mnoho lidí trápí různé nemoci a musí se otravovat užíváním spousty léků, které jim předepsal jejich lékař, nebo podlehnou svodům reklamy a kupují drahé "doplňky stravy". Proč ale nezkusit i přírodní léčebnou sílu medu? Vždyť med obsahuje tolik prospěšných látek pro lidský organismus, že je škoda neuvědomit si, jaká léčebná síla v medu vlastně je. Med se používá, při různých nemocech, ale i jako prevence proti nim. Je škoda, že si lidé neuvědomují, jak může být med prospěšný pro jejich organismus. V dávných dobách byl med používán, jako hlavní léčivo pro spousty nemocí (Po medu a prosu poznáš Slovana, říkalo se za dávných časů). Konec konců i v dnešní době se med a další včelí produkty používají v lékařství.

Co je vlastně med?

Prodej medu od včelaře-PříborMed je něco jako přírodní koncentrát z květů rostlin. Většina těchto rostlin jsou léčivé a jejich účinky tak nalezneme právě v tomto medu. Med je snadno stravitelný díky vyššímu obsahu jednoduchých cukrů - glukózy a fruktózy. Dále obsahuje pylová zrnka z květů rostlin, minerální látky, které dodávají medu významné výživné přírodní látky s povzbuzujícími účinky, jako éterické oleje, rostlinné hormony a mnoho dalších. Chcete li si dopřát lahodnou dávku přírodního bohatství, doporučuji med !

Žijte zdravě, konzumujte kvalitní Český med od českých včelařů!

 

 


Penzion Freudův sen v Příboře hodnocení